od kwietnia honorujemy karty benefit/multisport

RUSZYŁY ZAPISY NA OBÓZ BELLY DANCE 2018

Kochani, cała kadra Sihiru życzy Wam wspaniałych,ciepłych, magicznych chwil spędzanych wśród najbliższych, zarówno w Święta, jak i przez cały 2015 rok! Oczywiście życzymy Wam także sukcesów tanecznych i wiele radości z tańca każdego dnia!!!

Jak co roku zapraszamy Was w przerwie między Świętami i Nowym Rokiem na orientalne i dynamiczne warsztaty, dzięki którym zapomnimy o wszelkich kalorycznych świątecznych grzeszkach. Taneczne warsztaty wprowadzą Was w gorące rytmy sylwestrowe. W tym roku SHOW BELLY DANCE o tematyce LATA 70!!!
Wspólnie zatańczymy orientalną choreografię wzbogaconą o typowe figury z lat 70-tych, do znanej wszystkim, ponadczasowej piosenki " I will survive".
Będzie zatem dynamicznie, kobieco, emocjonalne, radośnie no i oczywiście sexi:)

Czas: 29.12.2014- godzina 18.00 do 20.30
Koszt: 65zł
Prosimy Was o zapisy mailowe, lub telefoniczne- liczba osób ograniczona- z powodu naszej salki.
Wskazane coś różowego w stroju:)

sihir@sihir.pl, rozaliaart@interia.pl
+48 696 943 114


02.12.2014 rusza sekcja sportowo- turniejowa belly dance dla początkujących i średniozaawansowancyh

zapraszamy we wtorek o 19.00


Rosalia Gwiazdą w Hiszpanii!

09.09.2014 rusza nowy kurs tańca brzucha dla początkujących! zapraszamy!

No i już za nami Letnie Popołudnie Orientalne. Było naprawdę sympatycznie, ciepło i magicznie! W imieniu całego Studio Tańca Sihir bardzo dziękujemy wszystkim za ten wspólny wieczór i przeżywanie tych tanecznych chwil razem z nami. Wielkie dzięki wszystkim którzy pomogli nam w organizacji imprezy. Z całego serduszka gratulujemy wszystkim Sihirkom pięknych występów i dziękujemy za emocje, których dostarczacie. Już wkrótce edycja jesienna :)

Wszystkim naszym Tancerzom, Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom
chcemy złożyć wiosenne życzenia świąteczne: pięknego słońca, smacznego jajka w radosny wielkanocny poranek, słodkich mazurków na stole, rodzinnej atmosfery i mokrego dyngusa.
Studio Tańca Sihir


TANECZNA MAJÓWKA CZYLI ORIENTALNE BAMBOLEO- zapraszamy na wyjątkowe warsztaty 1 maja 2014

Zapraszamy do przeczytania o nas w Tygodniku Ponidzia:)

No i już po III zimowym obozie! Już tęskno!!!
Niesamowicie szybko leci czas podczas tańca z Wami na sali. Bardzo dziękuję Wam, że wciąż chcecie mierzyć się z moimi choreografiami i rozwijać się pod moimi skrzydłami! Uwielbiam Was! Czekam na następne twórcze spotkanie z Wami w lecie:*:*:*:*


8,9 marca 2014-Nysa Mistrzostwa Polski Belly Dance

Droga Tancerki :*
taki jest plan turniejów na najbliższy czas: każdy z nich nie wiąże się z wielkimi wydatkami, a najlepszym treningiem jest turniej i uważam, że uczycie się i rozwijacie dla występów więc namawiam rękami i nogami na poniższe 3 imprezy- tym bardziej, że zapowiada się fajna konkurencja:
11,12 grudnia Mikołajki- Polish Open- mogę tam być z Wami jako trener i nie tańczyć, tylko Was wspierać i ustąpić Wam miejsca;)
8-9 luty- Grodno, Białoruś- blisko i tanio a impreza na bardzo wysokim poziomie- tylko trzeba się określić, bo trzeba wizę
1,2 lub 8,9 marca- Nysa -Mistrzostwa Polski

Czekam na wiadomości od Was kto jest chętny gdzie jechać.


Grupa Sihir Stars poszukuje menadżera do profesjonalnej współpracy, czyli osoby, która zdejmie z nas trud organizowania naszych pokazów i wszelkich działań promocyjnych związanych z zespołem. Warunki współpracy do ustalenia podczas spotkania. Kontakt pod numerem 696 943 114

Sihir Stars w programie Mam talent!!!

Uwaga; grupa początkująca we wtorek rusza 24.09.2013 a nie 17.09.2013 jak było podane wcześniej

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWE KURSY-ZAPRASZAMY

Zapraszamy na Letni Obóz Belly Dance z Rosalią od 9 do 16 sierpnia

28.06.2013 LETNIE POPOŁUDNIE ORIENTALNE

Nasza formacja Sihirstar w składzie Helena Greber, Justyna Gędłek, Anna Bąk, Dorota Pawłowska i Rozalia Walocha została V-ce Mistrzem Ukrainy wsród mini formacji, oraz finalistą Pucharu Świata! Dodatkowo Rosalia w duecie z Anną Bąk zostały Mistrzem Ukrainy wśród duetów! Gratulujemy naszym wszystkim Zawodniczkom wspaniałych osiągnięć:

Polska reprezentacja z naszego studia wyruszyła na Mistrzostwa Świata Belly Dance do Moskwy. Prosimy o trzymanie za nas mocno kciuków :)

Ruszyły zapisy na Letni Obóz Belly Dance

25.05.2013 warszaty oriental modern- fuzja

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju belly dance 27.04.2013 w Łodzi. kategorie solo debiut i solo open.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi pragniemy Państwu życzyć magicznych chwil w gronie najbliższych, wszystkiego co najpiękniejsze oraz wiosennego, radosnego nastroju!

2,3,4 maja Taneczna Olimpiada w Moskwie i Mistrzostwa Świata Belly Dance

Rosalia obroniła tytuł Mistrza Polski Belly Dance po raz piąty! Formacja Sihirstars po raz kolejny wywalczyła tytuł Mistrza Polski zarówno jako duża formacja i jako mała grupa. Zawodnicy Studia Sihir pięknie wytańczyli aż 27 miejsc medalowych- w tym 12 złotych!!!!!!!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i wspaniałych występów oraz pięknie dziękujemy organizatorom Aleksandrze Król-Kassan za ciepłe przyjęcie i super imprezę. A tutaj całe wyniki:

Termin Mistrzostw Polski Belly Dance 2013-Nysa

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz na Nowy 2013 Rok życzymy Państwu
wiele zdrowia, ciepła i szczęścia.
Niech magia wypełni każdy Wasz dzień!


warsztaty z libańskiego tańca brzucha na szpilkach

Wyjątkowe zajęcia z tańca arabskiego dla mężczyzn: podstawy shaabi, dabke, halay, saidi

Gratulujemy Tancerzom Naszego Studia wspaniałych wyników uzyskanych na Mistrzostwach Europy w Show Belly Dance i Mistrzostwach Świata w Belly Dance Classic. Jesteśmy dumni z ich sportowej postawy i artystycznego rozwoju. Podajemy wyniki:

Zawodnicy naszego klubu zostałi oficjalnie zgłoszeni na Mistrzostwa Świata Belly Dance
w Czechach 1-4 listopada 2012. Z Sihiru Polskę reprezentować będzie 29 osób!!!!!!


rusza kolejny kurs dla początkujących

Uwaga Zawodnicy Sihiru wybierający się na Mistrzostwa Świata w klasyce i Europy w Show w Libercu w Czechach 1-4 listopada!!!
Proszę o jak najszybsze dokonanie formalności niezbędnych do startu w Mistrzostwach. Równocześnie proszę o jak najszybsze dostarczenie książeczki IDO niezbędnej do startu w zawodach międzynarodowych. Zgłoszenia na taką imprezę może dokonać tylko trener. Zbiorowe zgłoszenie musi być zamknięta, wraz z tytułami show i folk do 5 października 2012.


Nowe zajęcia dla dzieciaczków- zapraszamy małe Księżniczki!

Sukces Rosalii w Berlinie

Już we wtorek 04.09.2012 o godzinie 20.00 ruszają zajęcia dla zaawansowanych zapraszamy

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w nowym sezonie

Letni obóz Belly Dance z Rosalią