od kwietnia honorujemy karty benefit/multisport

RUSZYŁY ZAPISY NA OBÓZ BELLY DANCE 2018

Kochani, cała kadra Sihiru życzy Wam wspaniałych,ciepłych, magicznych chwil spędzanych wśród najbliższych, zarówno w Święta, jak i przez cały 2015 rok! Oczywiście życzymy Wam także sukcesów tanecznych i wiele radości z tańca każdego dnia!!!

Jak co roku zapraszamy Was w przerwie między Świętami i Nowym Rokiem na orientalne i dynamiczne warsztaty, dzięki którym zapomnimy o wszelkich kalorycznych świątecznych grzeszkach. Taneczne warsztaty wprowadzą Was w gorące rytmy sylwestrowe. W tym roku SHOW BELLY DANCE o tematyce LATA 70!!!
Wspólnie zatańczymy orientalną choreografię wzbogaconą o typowe figury z lat 70-tych, do znanej wszystkim, ponadczasowej piosenki " I will survive".
Będzie zatem dynamicznie, kobieco, emocjonalne, radośnie no i oczywiście sexi:)

Czas: 29.12.2014- godzina 18.00 do 20.30
Koszt: 65zł
Prosimy Was o zapisy mailowe, lub telefoniczne- liczba osób ograniczona- z powodu naszej salki.
Wskazane coś różowego w stroju:)

sihir@sihir.pl, rozaliaart@interia.pl
+48 696 943 114


02.12.2014 rusza sekcja sportowo- turniejowa belly dance dla początkujących i średniozaawansowancyh

zapraszamy we wtorek o 19.00


Rosalia Gwiazdą w Hiszpanii!

09.09.2014 rusza nowy kurs tańca brzucha dla początkujących! zapraszamy!

No i już za nami Letnie Popołudnie Orientalne. Było naprawdę sympatycznie, ciepło i magicznie! W imieniu całego Studio Tańca Sihir bardzo dziękujemy wszystkim za ten wspólny wieczór i przeżywanie tych tanecznych chwil razem z nami. Wielkie dzięki wszystkim którzy pomogli nam w organizacji imprezy. Z całego serduszka gratulujemy wszystkim Sihirkom pięknych występów i dziękujemy za emocje, których dostarczacie. Już wkrótce edycja jesienna :)

Wszystkim naszym Tancerzom, Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom
chcemy złożyć wiosenne życzenia świąteczne: pięknego słońca, smacznego jajka w radosny wielkanocny poranek, słodkich mazurków na stole, rodzinnej atmosfery i mokrego dyngusa.
Studio Tańca Sihir


TANECZNA MAJÓWKA CZYLI ORIENTALNE BAMBOLEO- zapraszamy na wyjątkowe warsztaty 1 maja 2014

Zapraszamy do przeczytania o nas w Tygodniku Ponidzia:)

No i już po III zimowym obozie! Już tęskno!!!
Niesamowicie szybko leci czas podczas tańca z Wami na sali. Bardzo dziękuję Wam, że wciąż chcecie mierzyć się z moimi choreografiami i rozwijać się pod moimi skrzydłami! Uwielbiam Was! Czekam na następne twórcze spotkanie z Wami w lecie:*:*:*:*


8,9 marca 2014-Nysa Mistrzostwa Polski Belly Dance

Droga Tancerki :*
taki jest plan turniejów na najbliższy czas: każdy z nich nie wiąże się z wielkimi wydatkami, a najlepszym treningiem jest turniej i uważam, że uczycie się i rozwijacie dla występów więc namawiam rękami i nogami na poniższe 3 imprezy- tym bardziej, że zapowiada się fajna konkurencja:
11,12 grudnia Mikołajki- Polish Open- mogę tam być z Wami jako trener i nie tańczyć, tylko Was wspierać i ustąpić Wam miejsca;)
8-9 luty- Grodno, Białoruś- blisko i tanio a impreza na bardzo wysokim poziomie- tylko trzeba się określić, bo trzeba wizę
1,2 lub 8,9 marca- Nysa -Mistrzostwa Polski

Czekam na wiadomości od Was kto jest chętny gdzie jechać.


Grupa Sihir Stars poszukuje menadżera do profesjonalnej współpracy, czyli osoby, która zdejmie z nas trud organizowania naszych pokazów i wszelkich działań promocyjnych związanych z zespołem. Warunki współpracy do ustalenia podczas spotkania. Kontakt pod numerem 696 943 114

Sihir Stars w programie Mam talent!!!

Uwaga; grupa początkująca we wtorek rusza 24.09.2013 a nie 17.09.2013 jak było podane wcześniej

TRWAJĄ ZAPISY NA NOWE KURSY-ZAPRASZAMY

Zapraszamy na Letni Obóz Belly Dance z Rosalią od 9 do 16 sierpnia

28.06.2013 LETNIE POPOŁUDNIE ORIENTALNE

Nasza formacja Sihirstar w składzie Helena Greber, Justyna Gędłek, Anna Bąk, Dorota Pawłowska i Rozalia Walocha została V-ce Mistrzem Ukrainy wsród mini formacji, oraz finalistą Pucharu Świata! Dodatkowo Rosalia w duecie z Anną Bąk zostały Mistrzem Ukrainy wśród duetów! Gratulujemy naszym wszystkim Zawodniczkom wspaniałych osiągnięć:

Polska reprezentacja z naszego studia wyruszyła na Mistrzostwa Świata Belly Dance do Moskwy. Prosimy o trzymanie za nas mocno kciuków :)

Ruszyły zapisy na Letni Obóz Belly Dance

25.05.2013 warszaty oriental modern- fuzja

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju belly dance 27.04.2013 w Łodzi. kategorie solo debiut i solo open.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi pragniemy Państwu życzyć magicznych chwil w gronie najbliższych, wszystkiego co najpiękniejsze oraz wiosennego, radosnego nastroju!

2,3,4 maja Taneczna Olimpiada w Moskwie i Mistrzostwa Świata Belly Dance

Rosalia obroniła tytuł Mistrza Polski Belly Dance po raz piąty! Formacja Sihirstars po raz kolejny wywalczyła tytuł Mistrza Polski zarówno jako duża formacja i jako mała grupa. Zawodnicy Studia Sihir pięknie wytańczyli aż 27 miejsc medalowych- w tym 12 złotych!!!!!!!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i wspaniałych występów oraz pięknie dziękujemy organizatorom Aleksandrze Król-Kassan za ciepłe przyjęcie i super imprezę. A tutaj całe wyniki:

Termin Mistrzostw Polski Belly Dance 2013-Nysa

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
oraz na Nowy 2013 Rok życzymy Państwu
wiele zdrowia, ciepła i szczęścia.
Niech magia wypełni każdy Wasz dzień!


warsztaty z libańskiego tańca brzucha na szpilkach

Wyjątkowe zajęcia z tańca arabskiego dla mężczyzn: podstawy shaabi, dabke, halay, saidi

Gratulujemy Tancerzom Naszego Studia wspaniałych wyników uzyskanych na Mistrzostwach Europy w Show Belly Dance i Mistrzostwach Świata w Belly Dance Classic. Jesteśmy dumni z ich sportowej postawy i artystycznego rozwoju. Podajemy wyniki:

Zawodnicy naszego klubu zostałi oficjalnie zgłoszeni na Mistrzostwa Świata Belly Dance
w Czechach 1-4 listopada 2012. Z Sihiru Polskę reprezentować będzie 29 osób!!!!!!


rusza kolejny kurs dla początkujących

Uwaga Zawodnicy Sihiru wybierający się na Mistrzostwa Świata w klasyce i Europy w Show w Libercu w Czechach 1-4 listopada!!!
Proszę o jak najszybsze dokonanie formalności niezbędnych do startu w Mistrzostwach. Równocześnie proszę o jak najszybsze dostarczenie książeczki IDO niezbędnej do startu w zawodach międzynarodowych. Zgłoszenia na taką imprezę może dokonać tylko trener. Zbiorowe zgłoszenie musi być zamknięta, wraz z tytułami show i folk do 5 października 2012.


Nowe zajęcia dla dzieciaczków- zapraszamy małe Księżniczki!

Sukces Rosalii w Berlinie

Już we wtorek 04.09.2012 o godzinie 20.00 ruszają zajęcia dla zaawansowanych zapraszamy

Zapraszamy do zapisów na zajęcia w nowym sezonie

Letni obóz Belly Dance z Rosalią

Serdecznie zapraszamy na kursy wakacyjne w lipcu. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę:


- 3 lipca 2012 godzina 20.00 do 22.00 warsztaty aktorskie i mimiczne z dyplomowanym teatrologiem,  które niesamowicie wzbogacają nasz taniec orientalny i wpływają na to, że każdy występ sceniczny jest czystą przyjemnością dla tancerki i widza.   Koszt 35zł.  Grupy Zaawansowane- jedno wejście karnetowe.

 

 - Intensywny kurs tańca brzucha dla początkujących: wtorek o 19.00 i czwartek o 20.00 – możliwe uczestniczenie również raz w tygodniu
 

- grupa średniozaawansowana: wtorek 17.30 do 19.00  i czwartek 19.00 do 20.00
 

- grupa zaawansowana: wtorek od 20.00 do 22.00 

 

W sierpniu zapraszamy na letnie warsztaty z Rosalią w Pinczowie- http://www.sihir.pl/oboz.html

Bardzo serdecznie gratulujemy naszej zawodniczce Paulinie Paluch, która wspaniale reprezentowała nasz klub i Polskę w Moskwie na Mistrzostwach Świata Show Belly Dance! Paulina Paluch wywalczyła finał w kategorii solo 1B i uzyskała wysokie 9 miejsce! Brawo!!!

 

Zobacz wyniki

W niedzielę 29 kwietnia po raz trzydziesty obchodzony będzie Międzynardowy Dzień Tańca (ustanowiony przez UNESCO w 1982 roku). Święto ustanowiono, aby uczcić pamięć francuskiego tancerza i choreografa, reformatora baletu, Jean-Georges'a Noverre'a. Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca co roku inny artysta związany z tą sztuką przygotowuje orędzie-przesłanie. W tym roku przesłanie przygotował belgijski tancerz i choreograf tańca współczesnego, Sidi Larbi Cherkaoui. W tekście Celebrujcie niekończącą się choreografię naszego istnienia artysta pisze:

Próbę czasu, upływające stulecia najlepiej znosi sztuka. Sztuka to właściwie jedyne, co ludzkość pozostawia po sobie w spadku – w formie budowli, książek, obrazów albo muzyki. Albo ruchu, tańca. W tym kontekście patrzę na taniec jako najbardziej współczesną, najbardziej aktualną lekcję historii, jako że pozostaje on w ciągłej relacji z najmłodszą przeszłością i może wydarzyć się wyłączenie tu i teraz. Taniec ponadto, w odróżnieniu od wielu innych sztuk, w jakiś przedziwny sposób zdaje się nie znać granic. Nawet jeśli niektóre style starają się narzucić sobie ograniczenia czy funkcjonować w pewnych ramach; bieg naszego życia, jego choreografia i potrzeba ciągłej zmiany – niezwłocznie przechwytują pałeczkę, umożliwiając wzajemne łączenie się różnych stylów. Następuje naturalne całościowe sprzężenie, a taniec wydarza się tylko we właściwej mu przestrzeni – przestrzeni nieustannie ewoluującej teraźniejszości.

Jestem przekonany, że taniec może być jedną z najszczerszych form wyrazu, której nie wolno nam zagubić: bo gdy tańczymy, w przedstawieniu baletowym, hip-hopowej bitwie, offowym spektaklu tańca współczesnego albo zwyczajnie na dyskotece, bez napięcia – rzadko wkrada się nieprawda, wszyscy ściągają maski. Ludzie nieustannie się wzajemnie w sobie odbijają, ale w tańcu być może najlepiej odzwierciedlają właśnie tę chwilę szczerości.Ruszając się jak inni, ruszając się z innymi i obserwując ich ruch, najłatwiej odczuć ich emocje, wejść w ich myśli i poczuć ich energię. Być może to właśnie w takiej chwili możemy poznać i dokładnie zrozumieć drugiego człowieka.Lubię myśleć o przedstawieniu tanecznym jak o celebracji współistnienia, okazji do wzajemnego zaoferowania i podarowania sobie czasu i przestrzeni. Zapominamy o tym, ale ukryte piękno przedstawienia tkwi w tym, że w swej istocie jest ono spotkaniem gromadzącym wiele osób, siedzących ramię w ramię i wspólnie przeżywających te same chwile. To nie jest prywatne wydarzenie; przedstawienie to niezwykle społeczne doświadczenie. Wszyscy razem zebrani na ten rytuał, jakim jest nasza więź z przedstawieniem, nasza więź z tą samą teraźniejszą. W 2012 roku życzę więc wszystkim dużo tańca. Nie zapominajcie o problemach z roku 2011, przeciwnie, podejdźcie do nich kreatywnie, tańczcie wokół nich, szukając zrozumienia innych i świata, zrozumienia istnienia w jego niekończącej się choreografii. Tańczcie tak, by odnaleźć szczerość, dzielić się nią, odzwierciedlać ją i celebrować.


(tłumaczenie dla Instytutu Muzyki i Tańca na podstawie wersji angielskiej i francuskiej: Magdalena Wodyńska).

Z tekstem oryginalnego przesłania można zapoznać się klikając tutaj

Od 4 do 11 sierpnia 2012 zapraszamy na Letnie Obóz Belly Dance

Z  radością informujemy o sukcesach naszych Zawodniczek na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Orientalnego „Nova Orient” w Katowicach 14.04.2012.
Gratulujemy!

- Morgane Hoarau:  1 miejsce solo open beledi, finalistka solo semi professional raqs sharqi
- Aleksandra Bilgič:  1 miejsce solo semi professional show
- Katarzyna Błąkała:  2 miejsce solo beginner show

 

Z całego serca gratulujemy naszym Zawodnikom miejsc uzyskanych na Mistrzostwach Polski Belly Dance 23.03.2012.
Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów;


Kategoria wiekowa: Dorośli 1 B, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Oriental
1  Rosalia                                  
2 Witalińska Kamila        
3 Paluch Paulina          
4 Weselska Anna            
5 Hoarau Morgane           
6 Płoskonka Katarzyna      
7-8 Nieznaj Anna                  
9-12 Kwiecień Katarzyna        
9-12 Płachta Kinga                            

             

Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Oriental
1. Małusecka Katarzyna      

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 1 A, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Oriental
1. Pełka Izabella            

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 2, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Oriental
1. Plona-Zduńczyk Sylwia    
2. Gędłek Justyna  

 

Kategoria wiekowa: Seniorki, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Oriental
1.  Jaga                    
2. Rudolf Ewa              
3.  Dżumana

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 1 A, Klasa: Duety-Pary, Styl: Belly D_Oriental

1. Małusecka Katarzyna, Pełka Izabella   

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 2, Klasa: Duety-Pary, Styl: Belly D_Oriental

1. Hałas Agnieszka, Marcinkowska Monika  

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 1 B, Klasa: Duety-Pary, Styl: Belly D_Oriental
1. Weselska Anna, Witalińska Kamila                  

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 2, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Folk
1. Gędłek Justyna   

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 1 B, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Folk
1. Hoarau Morgane                   

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 1 B, Klasa: Solistki, Styl: BellyD_Show
1. Witalińska Kamila  
2. Paluch Paulina           
4. Hoarau Morgane        
5. Bilgič Aleksandra      
6. Kwiecień Katarzyna    
8. Nieznaj Anna 

          
Kategoria wiekowa: Dorośli 2, Klasa: Solistki, Styl: BellyD_Show
1. Gędłek Justyna 
2. Plona-Zduńczyk Sylwia 
6. Błąkała Katarzyna        

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 2, Klasa: Soliści, Styl: Belly D_Show
1. Mchitarian William  

 

Kategoria wiekowa: Seniorki, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_Show
1. Rudolf Ewa
2. Leśniewska Anna               

 

Kategoria wiekowa: Dorośli 1 B, Klasa: Duety-Pary, Styl: Belly D_Show
1. Weselska Anna, Witalińska Kamila
2. Kwiecień Katarzyna, Paluch Paulina

 

Kategoria wiekowa: Dorośli, Klasa: Formacja, Styl: Belly D_Oriental
1. SihirStars:
Bąk Anna
Gędłek Justyna
Greber Helena
Plona-Zduńczyk Sylwia
Płoskonka Katarzyna
Szymańska Anna
Tazbir Magdalena
Walocha Rozalia
Witalińska Kamila

 

Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Solistki, Styl: Oriental Dance
1. Rolnicka Oliwia          
2. Zduńczyk Julia  

 

Kategoria wiekowa: 11-, Klasa: Mini formacja, Styl: Oriental Dance
1. MiniSihir:
Jodłowska Zuzanna
Lentowicz Wiktoria
Pietrzak Alicja
Rolnicka Oliwia
Stachelska  Marika
Zduńczyk  Julia

 

Kategoria wiekowa: Dorośli, Klasa: Formacja, Styl: Belly D_Show
1. SihirStars:
Bąk Anna
Gędłek Justyna
Greber Helena
Plona-Zduńczyk Sylwia
Płoskonka Katarzyna
Szymańska Anna
Tazbir Magdalena
Walocha Rozalia
Witalińska Kamila

 

Kategoria wiekowa: Dorośli, Klasa: Solistki, Styl: Belly D_O Tuniej Towarzyszący
1. Zawadzka Alicja
2. Kaczmarczyk Magdalena
3. Woźniak KamilaPrzerwa świąteczna od 23.12.2011 do 01.01.2012 włącznie. Przerwa nie dotyczy grupy zaawansowanej we wtorek 27.12.2011.

Wszystkim naszym Tancerzom, Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy Zdrowych, Rodzinnych i Magicznych Świąt Bożego Narodzenia.Polski Team Narodowy Belly Dance odniósł liczne sukcesy na Mistrzostwach Europy Belly Dance i Mistrzostwach Świata Show Belly Dance w Rosji!!!

Bardzo się cieszymy i podajemy wyniki;

-Formacje Belly Dance Show Dorośli;
srebrny medal- Vice Mistrz Świata- Sihirstars w składzie;
Bąk Anna
Gędłek Justyna
Greber Helena
Moroz Olga
Płoskonka Katarzyna
Plona- Zduńczyk Sylwia
Szymańska Anna
Walocha Rozalia
Witalińska Kamila
Weselska Anna


-Mini Formacja Oriental Dance Dzieci;
złoty medal- Mistrz Europy- Mini Sihir w składzie;
Lentowicz Wiktoria
Pełka Joanna
Rolnicka Oliwia
Zduńczyk Julia


-Formacje Belly Dance Dorośli;
srebrny medal- Vice Mistrz Europy- Sihirstars w składzie;
Bąk Anna
Gędłek Justyna
Greber Helena
Moroz Olga
Płoskonka Katarzyna
Plona- Zduńczyk Sylwia
Szymańska Anna
Walocha Rozalia
Witalińska Kamila
Weselska Anna

-solistki Oriental Dance Dzieci;
VIII miejsce- finalistka Mistrzostw Europy- Rolnicka Oliwia
XII miejsce Zduńczyk Julia


-solitski Belly Dance Juniorki;
XIII miejsce- Pełka Izabella


-solistki Belly Dance Profesjonaliści;
V miejsce- finalistka Mistrzostw Europy- Walocha Rozalia
X miejsce- Witalińska Kamila
XII miejsce- Sachajko Sylwia- Paaro Białystok
XVI-XVII miejsce- Hoarau Morgane
XVI-XVII miejsce- Weselska Anna


-solistki Belly Dance Dorośli 2;
III miejsce- brązowy medal Mistrzostw Europy- Plona Zduńczyk Sylwia
IV miejsce- finalistka Mistrzostw Europy- Gędłek Justyna

-solistki Belly Dance Seniorki;
II miejsce-Vice Mistrz Europy- Olesińska Jadwiga
IV miejsce-finalistka Mistrzostw Europy Rudolf Ewa

- solistki Belly Dance Show Dorośli 1B;
IV miejsce- finalistka Mistrzostw Świata- Sachajko Sylwia- Paaro Białystok
VII miejsce- finalistka Mistrzostw Świata- Hoarau Morgane
IX miejsce- Dudek Małgorzata- Step Up Głogów

-solistki Belly Dance Show Dorośli 2;
IV miejsce- finalistka Mistrzostw Świata- Ślusarczyk Agnieszka

-soliści Belly Dance Show Youth-16-19 lat:
I miejsce- Mistrz Świata - Wojciech Babiarczuk Metrum Poznań


Złoty medal należy się polskim kibicom, za doping i wsparcie jakie otrzymaliśmy w trakcie Mistrzostw i przygotowań do wyjazdu.
Z całego serca dziękujemy!!!

Nasza Formacja Mini Sihir wystąpiła w programie o tańcu orientalnym dla dzieci. Zapraszamy do oglądnięcia filmu i gratulujemy występu naszym małym Tancerkom. zobaczUWAGA!!  19.11.2011 Mistrzostwa Europy Belly Dance Classic i Mistrzostwa Świata Belly Dance Show - Kalilingrad-Rosja
-
wszystkie chętne osoby do wybrania się z nami do Rosji i dopingowanie polskiej reprezentacji prosimy o kontakt: 600 384 700


2 maja 2011 w Moskwie, na Mistrzostwach Świata IDO Belly Dance
w kategorii profesjonalnych tancerek Rosalia wytańczyła V-te miejsce finałowe


UWAGA!
Już jutro około południa pokaz Sihirstars dla WOŚP'u w Cinema City Zakopianka. Zapraszamy!
UWAGA!
Zmiany w grafiku - sprawdź »

Przepraszamy za błędy w grafik- już został poprawiony - zapraszamy:)


SIHIRSTARS MISTRZEM ŚWIATA!!!

7 listopada 2010 odbyły się na Ukrainie w Tarnopolu
Mistrzostwa Świata Belly Dance
.

Po raz pierwszy w historii polskiego Belly Dance
w kategorii classic formacje nasza formacja
wywalczyła złoty medal!

Odnieśliśmy też sukces w innych kategoriach.

Szczegółowe wyniki - zobacz »
UWAGA!
W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Belly Dance na Ukrainie, Formacja Sihirstars poszukuje trzech bardzo dobrze tańczących belly dancerek do swojego składu, które zaangażują się w przygotowania do startu w mistrzostwach.
Kontakt: 696 943 114UWAGA!!
Warsztaty "Orientalne tango z Rosalią" 20-21.08.2010 - sprawdź »

UWAGA!!!
Bardzo dziękujemy tym którzy przybyli i bawili się z nami "Pod Pompą".
Wszystkim naszym tancerzom i sympatykom życzymy magicznych wakacji!


UWAGA!!
Wakacje w Sihirze - sprawdź »


UWAGA!!!
CZYTAJ O SUKCESACH SIHIRU - zobacz »


UWAGA!!!
Nowe zdjęcia w galerii MP 2010- szczegóły »


UWAGA !!
Wszystkie sihirki, ktore braly udział w MP.
W sprawie filmow i zdjęc prosimy kontaktowac się z Justyna
- tel: 694 492 528


•UWAGA!
Serdecznie gratulujemy Rozalii, która w ten weekend obronila pracę dyplomową i uzyskała tytuł Choreografa, na kierunku "Choreografia i techniki tańca" Akademii Muzycznej w Łodzi.Jednocześnie chcemy bardzo podziekować wszystkim tancerkom i tancerzom, którzy uczestniczyli w spektaklu.
S.T Sihir


•UWAGA!  

07.04.2010 - Ruszamy z nowa choreografia na zajęciach Bollywood. Tym razem bedziemy tanczyc do piosenki Mujhe Rang De z filmu Thashak.•UWAGA!  

27.03.2010 - Kronika Krakowska z udziałem Sihirstars - zobacz•UWAGA!  

05.03.2010 Nowe zdjęcia z II Magicznego Wieczoru Orientalnego w Krakowie
- Picasa Web
- galeria•UWAGA!  

Sihirki w białoruskiej telewizji- Mistrzostwa Europy 2010
- zobacz filmik I
- zobacz filmik II

•UWAGA!  

Składamy ogromne gratulacje Darii Skowyra, Patrycji Kempkowskiej i Rozalii Walocha-Reprezentacji naszego studia na turniejach belly dance!
Nasze tancerki w na Festiwalu Dance Week w Mikołajkach wytańczyły medalowe miejsca:
Rosalia złoto Patrisia srebro!
Darina 10te miejsce Sihirki również wspaniale zatańczyły na Mistrzostwach Europy 2009 w Mińsku na Białorusi godnie reprezentując Polskę wśród nalepszych tancerek Starego Kontynentu!
Rosalia wywalczyła 10te miejsce
Patrisia 12ste miejsce
Darina 20ste miejsce

Beata Adamczyk- Walocha, kadra i przyjaciele S.T. Sihir
Zobacz filmiki
- Patrycja półfinałkliknij
- Rozalia półfinał kliknij
•UWAGA!  

MISTRZOSTWA EUROPY W TAŃCU BRZUCHA 5-6 GRUDNIA 2009 MIŃSK
Trzymamy kciuki za nasze zawodniczki: Rosalię, Darine i Patisię!

•UWAGA!
Gratulujemy wszystkim Sihirkom niesłychanie udanego wystepu na Mistrzostwach Polski Freestyle Bellydance.
Zdobyliśmy 9 pucharów w następujących kategoriach:

- Solistki Belly Dance do lat 11:
- I miejsce Zuzanna Kowalczyk

- Solistki Belly Dance od lat 15:
- I miejsce Rozalia Walocha
- III miejsce Agata Dworzak
- V miejsce Patrycja Kempkowska

- Solistki Belly Dance Show od lat 15:
- I miejsce Rozalia Walocha
- II miejsce Barbara Majerczyk
- IV miejsce Patrycja Kempkowska

- Duety Belly Dance Show od lat 15:
- I miejsce Duet: Barabara Majerczyk, Dorota Machlowska

- Formacje Mini Belly Dance:
- I miejsce "WRÓŻKI PERI BANU"
- II miejsce "GWIAZDY ISHTAR"
- IV miejsce "BAKARA"

- Formacja Belly Dance:
- I miejsce "SIHIR STARS"

•UWAGA!  

Wszystkim, Wszystkim Wszystkim tancerkom, tancerzom, fotografowi, konferansjerowi, bajarzowi, skrzypkowi szczerze dziękuje za wspaniałe show.
Byliście cudowni Dziękuję publiczności, że byliście z nami, za wyrozumiałość, cierpliowość, za brawa i uśmiech- dla których chce się tańczyć!
Z wielką czułością dziękuje Wszystkim, kórzy pomagali.
Moim rodzicom - jak zawsze jesteście przy mnie!
Przyjaciołom - na których zawsze mogę liczyć!
Maćkowi i Motylowi - że byli na bramce ( Polecam masaże Maćka- bo tym w rzeczywistości się zajmuje)
Darkowi Leśniewskiemu- za możliwość tańca z przesłodką gadzinką Dragonem
Sukhbirowi- że po jednym treningu zdecydował się z nami zatańczyć!
Cieszę się , że była z nami Vasanta i żaluję , że nie zdążyłam się pomalować.
Dziękuję cioci Agaty- za przygarnięcie psiaka- jest Pani wielka!
Jestem bardzo dumna z moich początkujących i średniozaawansowanych Sihirek. Wyglądałyście i tańczyłyście pięknie! Byłam pod wielkim wrażeniem- BRAWO!
Moim najdroższym Sihirstars - uzależniłam się i już nie potrafię żyć bez Was!
Dziekuję za piękny taniec i za wszystko. Kocham Was!
Całuję i ściskam! Cium!

ps; .... a i jeszcze tak na serio moja mama nie jest DJ-em ale scenografem.
Zawsze robi scenografie na turnieje tańca towarzyskiego.
Doczekałam się , że zrobiła dla mnie .
Dzięki mamuś
26 czerwca Studio Tańca Sihir i Przyjaciele, zapraszają na "Magiczny Wieczór Belly Dance"

Rozpoczyamy o godzinie 19, w klubie Arka na al. 29 Listopada 50. Wstęp 7zł.

 
29.05 - piątekZajęcia baletowe odwołane - Przepraszamy!
ZMIANY W GRAFIKU!

 Już wkrótce szczegółowe informacje o pokazie, obozie tanecznym
i nowych kursach w lipcu!

 

 

•UWAGA!  

6, 7 ,8 maja 2009 Sihirstars reprezentują Polskę  na Mistrzostwach Świata Belly Dance w Moskwie: Patrycja Kempkowska, Dorota Nawalaniec, Rozalia Walocha, Magdalena Wócik.  Trzymajcie za nas kciuki:)

 

 

 

 

•UWAGA!
Przerwa świąteczna od 10 kwietnia do 14 kwietnia włącznie.
Zapraszam w środę 15 kwietnia!
•UWAGA!
W sobotę 4 kwietnia WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODWOŁANE z powodu wyjazdu trenerów, instruktorów i tancerzy na Mistrzostwa Polski Belly dance do Radomia.•UWAGA!
Piątek 3 kwietnia - ZAJECIA BALETOWE DLA TANCERZY ODWOŁANE!!•UWAGA Sekcja turmniejowa!
4 kwietnia godzina 4.00 rano wyjazd na Mistrzostwa Polski w Radomiu. Autokar podstawiony będzie pod nasze studio. Mamy kilka wolnych miejsc. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.•UWAGA!
Ruszył JEDYNY W KRAKOWIE kurs FITNESS BELLYDANCE - szczegóły...•UWAGA!
Zapraszamy na NOWĄ STRONĘ REWII - zobacz...• Zapraszamy na występ Rewii Sihirstars na święcie Holi 11 marca w NCK - więcej...Uwaga REWIA: Kochane Sihirki 7 i 8 marca trening rewii, 7 marca planowany dodatkowo pokaz filmu niespodzianki•Uwaga 3-5 kwietnia Mistrzostwa Polski Belly Dance- proszę wpłacać licencje 40zł i opłata za książeczkę startową 10zł + dwa zdjęcia.• Uwaga ruszyły nowe kursy!


Zapraszamy na nowe z ZAJĘCIA BALETOWE DLA TANCERZY w piątki od 19-20.
Juz od 16 stycznia!• Uwaga! Rewia "Belly Dance Sihirstars" : Trening 18 stycznia o godzinie 16.00

• Zapraszamy do galerii - NOWE ZDJĘCIA REWII!!

• Gratulujemy naszym wszystkim tancerzom rewii orientalnej Sihirstars udanych występów pełnych piękna i tanecznej magii!!


• Zawodniczkom sekcji sportowej gratulujemy pierwszego i bardzo udanego startu na Turnieju Tańca, oraz życzymy dalszych sukcesów!