XVI Obóz Letni Belly Dance

XVI Obóz Letni Belly Dance

Zapraszamy na już XVI Obóz Belly Dance z Sihirem

10-15 sierpnia 2020
Międzybrodzie Żywieckie – Niagara

Sprawdź wydarzenie na facebooku


W tym roku postanowiliśmy zaprosić na nasz obóz z Sihirem dwie wyjątkowe kobiety, które doskonale prowadzą międzynarodowe warsztaty na całym świecie, jak również z wielką pasją pracują z tancerkami w swoich szkołach tańca, przygotowując je do zwycięskich występów na konkursach. Warsztaty poprowadzą wspaniałe polskie Gwiazdy tańca brzucha – jedne z najlepszych polskich tancerek: Suraiya Ibrahim, Jamilah i Rosalia – organizatorka obozu.

Każda z Gwiazd poprowadzi warsztaty w swoich mocnych, charakterystycznych stylach.

Każda choreografia będzie przygotowana specjalnie na nasz obóz – idealna do występów scenicznych i konkursowych. Zatem wrócicie do domu z 9 NOWYMI CHOREŁKAMI! ☺

Jamilah:
– Megance
– Tango show
– Tarab

Suraiya Ibrahim:
– Drum solo
– Show z fanveilami
– Shaabi

Rosalia Walocha:
– Egyptian song
– Oriental Passo-double
– Baladi

Dodatkowo Rosalia poprowadzi dla Was trening w basenie – Oriental Aqua Dance, który Was zrelaksuje i będzie dobrą zabawą. Codziennie rano i wieczór będzie się o Was tanecznie troszczył Michał Kostempski, który poprowadzi rozbudzik, stretching oraz dwa warsztaty latino i show dance.

Obóz odbędzie się w sympatycznym ośrodku Niagara w Międzybrodziu Żywieckim – tuż obok pięknego Jeziora Międzybrodzkiego. Kameralne otoczenie, relaksacja w basenie, który jest w naszym ogrodzie, oraz kojący odgłos szemrzącej rzeczki , a także bliskość pięknego jeziora umilą Wasze wolne od treningów chwile.
O Wasze zdrowie i bezpieczeństwo a także wypoczęte i gotowe do pracy ciała będzie dbał Maciej Gąsienica, dyplomowany fizjoterapeuta i doświadczony masażysta sportowy. Każdej z Was w cenie obozu przysługuje jeden kompleksowy masaż. W jeden wieczór planujemy tradycyjnie haflę z ogniskiem i kiełbaskami- byśmy mogły się jeszcze bardziej zintegrować, oraz mini wypad nad jeziorko. Nasz orientalny obóz przebiegać będzie w sprawdzonej już od lat konwencji sportowo- intensywnej. Całą kadrą zrobimy wszystko co w naszej mocy by zadbać o Wasz progres taneczny, artystyczny i świetną zabawę.

Poznacie 9 nowych orientalnych choreografii, które będziecie mogły z powodzeniem wykorzystywać na konkursach i pokazach. Choreografie pełne będą zaawansowanej techniki, orientalnego feelingu i najnowszych trendów. Rosalia poprowadzi również dla Was tak zwane „kosmosy”- czyli zajęcia techniczne podczas których Rosalia wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności z innych technik tanecznych, komponując ćwiczenia tak- by w ekspresowym tempie rozwijać Wasze ciało i stawiać przed Wami wyzwania ruchowe. Trening ten ma na celu bardzo szybką poprawę Waszej koordynacji, równowagi, prędkości, płynności, zwrotności. Poziom obozu określamy jako zaawansowany, ale zapraszamy również tancerki mniej zaawansowane, ale ambitnie podchodzące do tańca i pragnące jak najszybciej rozwinąć swój warsztat taneczny.

Przed Wami ogromna ilości godzin tańca, wielka dawka techniki i wyjątkowa ilość choreografii, przygotowanych jak zawsze na naszych obozach, SPECJALNIE DLA WAS. Nowe, „świeże” choreografie które możecie wykorzystywać na konkursach, festiwalach i występach. Choreografie tworzone są dla Was, byście nie musiały tańczyć cudzych i być porównywane z poprzednimi wykonaniami. Oczywiście prosimy Was o podpisywanie autorek choreografii orientalnych podczas Waszych występów oraz podczas publikacji filmów w sieci.PRZEDSTAWIAMY WAM NASZĄ KADRĘ:

JAMILAH:
Jamilah jest zawodową i utytułowaną tancerką, która kultywuje tradycję tańca orientalnego zgodnie z jego najdoskonalszym, klasycznymi wzorcami. Kochana przez publiczność polską, podziwiana na scenach zagranicznych. Została laureatką najbardziej prestiżowych konkursów międzynarodowych. Jest cenioną nauczycielką, którą na warsztaty zapraszają renomowane szkoły polskie i zagraniczne. Ukończyła elitarny kurs instruktorski: Certified Academic Teacher’s Training (CATT) w Berlinie  i sędziuje na międzynarodowych konkursach.

SURAIYA IBRAHIM:
Suraiya jest polską tancerką szeroko rozpoznawaną międzynarodowo. Uczyła i występowała w ponad 40 krajach, karierę rozpoczęła od zwycięstw w międzynarodowych konkursach zaś w następnych latach sama była jurorką w ponad 30 krajach. Od 15 lat prowadzi własną działalność taneczną w ramach Suraiya Dance Academy w Katowicach. Jest producentką spektaklu Pustynne Tajemnice a wcześniej organizatorką festiwali Euro Raks Congress oraz Egyptian Fever Festival. Dyrektor artystyczna utytułowanej grupy Desert Roses, autorka dziesiątek zwycięskich choreografii konkursowych w Polsce i na świecie. Producentka trzech popularnych dvd instruktażowych.

ROSALIA (ROZALIA WALOCHA):
Główny trener i organizator obozu. Jedna z najbardziej utytułowanych tancerek orientalnych w Europie. Choreograf z dyplomem Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kulturoznawca z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tancerz klasy mistrzowskiej w stylach Belly Dance Oriental, Standard i Latin. Założyciel, trener i choreograf Studia Tańca Sihir w Krakowie. Sześciokrotna Mistrzyni Polski Belly Dance. Finalistka Mistrzostw Świata i Europy wśród profesjonalnych tancerek tańca brzucha. Juror, nauczyciel i gwiazda międzynarodowych festiwali orientalnych w Turcji, Niemczech, we Włoszech, na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, na Litwie, w Norwegii, na Słowacji,w Hiszpanii, na Cyprze i na Łotwie i Austrii. Wraz z formacją Sihir Stars była gwiazdą VI Edycji programu Mam talent, a także uzyskała tytuł Mistrzyni Świata Belly Dance.

MICHAŁ KOSTEMPSKI:
 Instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, krajowy sędzia tańca Freestyle International Dance Organisation, sędzia Dance 4 Fans, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Lądeckie Lato Baletowe. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z Polski i zagranicy (m.in. Collin James, Luciano Di Natale, Jonathan Huor, Thierry Verger , Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola. Trener par tańca towarzyskiego oraz konsultant taneczny, z zamiłowania choreograf. Współpracuje z amatorskimi teatrami tworząc spektakle ruchowe. Stworzył tysiące cudownych i efektownych choreografii w różnych technikach tanecznych. Stara się podążać za modą taneczną dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

Koszt obozu 1700 zł obejmuje:
– zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Rosalią
– zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Jamilah
– zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Suraiyą
– zajęcia taneczne, rozbudzik, latino, show dance i stretching z Michałem
– jeden profesjonalny masaż
– opiekę fizjoterapeuty
– ubezpieczenie
– noclegi – pokoje dwuosobowe
– wyżywienie – 3 posiłki dziennie – (prosimy o zgłaszanie nietypowych diet z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem – możliwa minimalna dopłata) – zajęcia w basenie z Rosalią – certyfikat
– utwory muzyczne z warsztatów zarówno w wersji skróconej, jak i oryginalnej
– zabawa przy ognisku – hafla

Rezerwacją miejsca jest bezzwrotnego zadatku 500 zł do 15 lipca 2020 gotówką lub przelewem.
Druga wpłata odbywa się najpóźniej do 5 sierpnia 2020 gotówką lub przelewem.

UWAGA zniżka dla uczestniczek poprzednich obozów 100zł – zatem koszt całego obozu to 1600zł LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Dane do przelewu:
Rozalia Walocha
Bandurskiego 21/3
31-515 Kraków
M-bank
75 1140 2004 0000 3102 7693 5904
w tytule: zadatek – Obóz Belly Dance 2020
A to wspomnienie z poprzedniego roku

XVI Obóz Letni Belly Dance