Gabi

Gabi

Cześć!

Jestem Gabi, wielbicielka naszego pięknego tańca orientalnego, dobrego jedzonka, a jak jest urlop i pieniądze to też podróży .

Z wykształcenia jestem filologiem, ale pogadajmy o tańcu!

Mój cel: chce nim uszczęśliwiać ludzi, tak jak on uszczęśliwia mnie. Tańczyłam od zawsze: w podstawówce towarzyski, później funky/hip-hop, chwilę klasyczny, jakieś jazzy też się zdarzyły po drodze.

Aż pewnego dnia 2014 roku objawił mi się on: taniec orientalny. I to na zawsze zmieniło moje życie .

 W 2015 zostałam wybrana do naszej szałowej formacji Sihir Stars. Zjeździłyśmy razem ogrom konkursów w Polsce i za granicą odnosząc sukcesy. W końcu po paru miesiącach zaczęłam startować też solo i po jakimś czasie także zdobywać medale, na mniejszych i większych festiwalach min Orientalisimo, Egyptian Fever Festival, Oriental Vibes Festival, Move Your Belly, European Golden Cup, Shimmi Queen.

Taniec powoli stał się moją full-time zajawką, angażującą fizycznie, psychicznie i umysłowo. Jak tylko jest okazja, biorę udział w warsztatach zarówno u Egipcjan jak i wschodnich gwiazd i chłonę a potem staram się to przekazać dalej.

Pewności i warsztatu scenicznego nabywałam tańcząc w krakowskich shisha barach i restauracjach (pozdrawiam szczególnie Shisha by Bollywood!)

Uwielbiam też historyczną twarz tańca orientalnego. Staram się być jak najbardziej wszechstronnym trenerem, na zajęciach u mnie oprócz tańca pojawiają się elementy jogi, wzmacniania, czasem historia i rytmy. Nieobce mi są fuzje z innymi stylami, a rekwizyty to mój konik.

Zapraszam na zajęcia Ciebie, Twoją mamę, siostrę, siostrę męża, a nawet tą wkurzającą sąsiadkę spod 4ki.

Do zobaczenia na sali