Sekcja sportowa

W naszym studio prowadzimy wyjątkowe zajęcia z tańca orientalnego, dla osób zdecydowanych zaangażować się poważnie, w tą formę tańca, a zatem występować na scenie podczas pokazów, konkursów, festiwali. Zadaniem sekcji sportowej jest holistyczne i profesjonalne przygotowanie tancerki do występu zarówno na festiwalach, konkursach, jak i pokazach.

Kurs jest przeprowadzany w formie intensywnych treningów zawierających :
– trening techniczny belly dance
– profesjonalne choreografie w różnych stylach orientalnych
– naukę rytmów orientalnych
– naukę stylów folklorystycznych
– naukę historii tańca orientalnego
– ćwiczenia koordynacyjne
– balet
– elementy gry aktorskiej i improwizacji ruchowej
– rytmikę
– zajęcia z psychologiem sportu, psychologiem tańca
– taniec współczesny
– konsultacje w sprawie wizażu scenicznego
– warsztaty z gwiazdami tańca orientalnego

Zajęcia z sekcji sportowej prowadzimy na trzech poziomach zaawansowania:

Basic – dla początkujących:
Przeznaczony dla osób z zerowym, bądź małym stażem w tańcu brzucha, chcących stać się profesjonalnymi tancerkami i zdeklarowanych by intensywnie rozpocząć naukę i szybko wystąpić na pokazie, turnieju, zawodach – w ekspresowym tempie zabłysnąć na scenie.

Średniozaawansowany:
Przeznaczony dla tancerek, które już występują na pokazach, lub konkursach, znają już podstawy tańca orientalnego, rytmy orientalne, nie są nauczycielkami belly dance,

Master class – dla zaawansowanych:
Przeznaczony dla osób, które już wcześniej występowały na scenie, na konkursach, reprezentują wysoki poziom zaawansowania, a także dla tancerek, które prowadzą zajęcia z tańca orientalnego
Nasi uczniowie sekcji sportowej osiągnęli już bardzo dużo sukcesów z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Osiągnięcia naszych tancerzy to między innymi: Tytuł Mistrza Świata Formacji , Tytuł V-ce mistrza Europy Formacji, Liczne tytuły podczas Mistrzostw Polski Belly Dance, a także ponad 200 medali na różnych międzynarodowych festiwalach orientalnych na całym świecie.

 

Sekcja sportowa