Sihir Camp 2024 – Obóz  Bellydance

Sihir Camp 2024 – Obóz Bellydance

Serdecznie zapraszamy na już XX Obóz Belly Dance z Sihirem!

23-27 lipca 2024

Czarny Dunajec- Sport Center Hotel Dukat

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty wakacyjne – XX SIHIR CAMP

MEGA GWIAZDĄ obozu będzie znany na całym świecie nauczyciel belly dance OSCAR FLORES Z Argentyny!!!!! Oscar będzie pierwszy raz w Polsce. Takich warsztatów nie można pominąć. Czekają Was niesamowite warsztaty pełne pięknych choreografii które stworzą dla Was Oscar i Rosalia- organizatorka obozu.  Z dumą prezentujemy Wam listę tematów naszych warsztatów:

OSCAR FLORES

-Technika tańca z fan veilami i choreografia fusion

– Orientalne bolero- technika i choreografia

– Mejance- technika i choreografia

Rosalia:

– Show Belly Dance

– Egyptian Song

– Street Shaabi

Anita Podkowa:

Joga i relaksacja, jazz  a także  WARSZTATY KREACJI TWÓRCZEJ POPRZEZ RUCH I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Obóz odbędzie się w Czarnym Dunajcu.  Piękna, i przestronna sala taneczna z lustrami, basen, ośrodek pełen zieleni i natury.

O Wasze zdrowie i bezpieczeństwo a także wypoczęte i gotowe do pracy ciała będzie dbała dyplomowana fizjoterapeutka Alicja Zawadzka-Niemczyk .

W jeden wieczór planujemy tradycyjnie ognisko z kiełbaskami- byśmy mogły się jeszcze bardziej zintegrować 😉

Nasz orientalny obóz przebiegać będzie w sprawdzonej już od lat konwencji sportowo- intensywnej. Całą kadrą zrobimy wszystko co w naszej mocy by zadbać o Wasz progres taneczny, artystyczny i świetną zabawę.

Poznacie 7 nowych choreografii, które będziecie mogły z powodzeniem wykorzystywać na konkursach i pokazach. Choreografie pełne będą zaawansowanej techniki, orientalnego feelingu i najnowszych trendów. Rosalia poprowadzi również dla Was tak zwane „kosmosy”- czyli zajęcia techniczne podczas których Rosalia wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności z innych technik tanecznych, komponując ćwiczenia tak- by w ekspresowym tempie rozwijać Wasze ciało i stawiać przed Wami wyzwania ruchowe. Trening ten ma na celu bardzo szybką poprawę Waszej koordynacji, równowagi, prędkości, płynności, zwrotności.

Poziom obozu określamy jako zaawansowany, ale zapraszamy również tancerki mniej zaawansowane, ale ambitnie podchodzące do tańca i pragnące jak najszybciej rozwinąć swój warsztat taneczny.

PRZEDSTAWIAMY WAM NASZĄ KADRĘ:

OSCAR FLORES–  w 1995 roku rozpoczął swoją karierę w sztukach scenicznych jako artysta, tancerz, choreograf i reżyser w liczny teatrach. Jego charakterystycznym stylem jest łączenie tańca orientalnego z flamenco i stylami argentyńskimi skąd pochodzi. Twórca wielu spektakli teatralnych  i musicali w ponad 40 krajach całego świata. W 2000 roku stworzył swoją szkołę tańca w Argentynie, a potem również w  Chinach, Japonii i Hiszpanii. W wykształcenia jest ekonomistą. Po ponad 25 latach  bogatej kariery artystycznej stworzył szkołę online objętą patronatem UNESCO, która prężnie zrzesza studentów z ponad 40 krajów. Obecnie mieszka w Hiszpanii gdzie jest dyrektorem  Międzynarodowego Festiwalu  „Oriental Dance Meetings” oraz  konkurs
„National Oriental Dance Championship”. Jest również dyrektorem i reżyserem teatru tańca „Alkimiah”. Ostatni spektakl autorstwa  Oscara „ Sindgad żeglarz „ cieszy się wielkim sukcesem w Hiszpanii. Dzięki wieloletniemy treningowi różnorodnych stylów tańca, Oscar stał się artystą kompletnym- tancerzem, choreografem i nauczycielem który zachwyca swoją charyzmą i pasją.

Instagram:@oscarfloresofficial

@oscar.flores.school
Facebook Fanpage: Oscar Flores Official
www.oscarfloresonline.com

ROSALIA– główny trener i organizator obozu.

Choreograf z dyplomem Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kulturoznawca z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tancerz klasy mistrzowskiej w stylach Belly Dance Oriental, Standard i Latin. Założyciel, trener i choreograf Studia Tańca Sihir w Krakowie. Sześciokrotna Mistrzyni Polski Belly Dance. Finalistka Mistrzostw Świata i Europy wśród profesjonalnych tancerek tańca brzucha. Juror, nauczyciel i gwiazda międzynarodowych festiwali orientalnych w Turcji, Niemczech, we Włoszech, na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, na Litwie, w Norwegii, na Słowacji,w Hiszpanii, na Cyprze, w Chinach,  na Łotwie i Austrii.  Wraz z formacją Sihir Stars była gwiazdą VI Edycji programu Mam talent, a także uzyskała tytuł Mistrzyni Świata Belly Dance. Dyrektor artystyczna festiwali Shimmy Queen i Sihirowa Pompa.

ANITA PODKOWA– Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie,Studium Choreograficzne organizowane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki oraz Nowoczesny System Edukacji Kształcenia Nauczycieli Tańca Współczesnego i Choreografów zorganizowany przez Śląski Teatr Tańca w Bytomiu. Dyplomowany nauczyciel Jogi met.BKS IYENGARA z praktyką w Międzynarodowym Instytucie Jogi w Punie w Indiach. Założyciel i kierownik artystyczny SCENY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO w Krakowie.

Jest autorką reżyserii i choreografii kilku spektakli, m.in.: Nim spadnie ostatni liść, Gonił mnie welon, La loba, Krótka historia potarganej sukienki, In Limbo, Agma.

Twórca Studia Tańca i Studia Jogi w PARKU WODNYM W KRAKOWIE.

Od kilkunastu lat choreograf TEATRU WITKACEGO w Zakopanem. Wykładowca zajęć jogi i ćwiczeń psychosomatycznych na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. 

Koszt obozu 1950 zł obejmuje:

-zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Rosalią

– zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Oscarem Floresem

– zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Anitą Podkową

– joga i relaksacja

– opiekę fizjoterapeuty- jeden masaż

– ubezpieczenie

– noclegi- pokoje dwuosobowe- lub trzyosobowe

– wyżywienie – 3 posiłki dziennie- (prosimy o zgłaszanie nietypowych diet z minimum dwu-tygodniowym wyprzedzeniem)

– certyfikat

– utwory muzyczne z warsztatów zarówno w wersji skróconej,

jak i oryginalnej

– korzystanie z basenu

– zabawa przy ognisku- hafla

Możliwość wykupienia samych warsztatów u naszej gwiazdy Oscara Floresa!!!!!!

1 warsztat 3h- 550zł
2 warsztaty 6h – 700zł
3 warsztaty- 9h- 900zł- w tej cenie nocleg z piątku na sobotę i wyżywienie- kolacja, śniadanie, obiad, kolacja

Rezerwacją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku 700zł do 15 maja 2024 gotówką, lub przelewem.  Druga wpłata odbywa się najpóźniej do 15 czerwca 2024  gotówką lub przelewem.

UWAGA zniżka dla uczestniczek poprzednich obozów 100zł – zatem koszt całego obozu to 1850zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność wpłat.

Dane do przelewu:

Rozalia Knapik

Bandurskiego 21/1

31-515 Kraków

M-bank

17 1140 2004 0000 3502 8282 5331

w tytule: zadatek- Sihir Camp 2024

A to wspomnienie z poprzednich obozów

Czekamy na Wasze zgłoszenia mailowe i zapraszamy serdecznie

Studio Tańca Sihir

www.sihir.pl            

Sihir Camp 2024 – Obóz  Bellydance