Wieczór panieński z tańcem brzucha

Kobiety orientu zawsze łączyła wyjątkowa więź. Wspólny taniec i związane z nim obrzędy zawsze towarzyszyły kobietom w najważniejszych momentach ich życia. Właśnie dlatego dzięki orientalnemu klimatowi każda z nas będzie mogła się poczuć wyjątkowo, kobieco i magicznie. Zapraszamy do wspaniałej zabawy przy dźwiękach orientalnej muzyki, podczas której w doskonałych nastrojach , wystrojone w barwne, brzęczące chusty z monetkami, rozkołyszemy nasze biodra. Dzięki magicznej atmosferze, stworzonej przez kameralne wnętrze, blask świec, piękny zapach kadzidełek, przeniesiemy się w naszej wyobraźni do orientalnych, ciepłych krain.

Oferujemy zarówno zabawę dla grupy jak i specjalną lekcję dla panny młodej

Godzinne, lub półtoragodzinne  warsztaty zawsze kończą się wykonaniem wraz z instruktorką króciutkiej choreografii, którą potem można powtórzyć nawet przed gośćmi na weselu 🙂

Dodatkową atrakcję może być, w trakcie trwania lekcji, lub przed, malowanie henną orientalnych wzorów na ciele, tak jak nakazuje arabska tradycja, by mąż jak najdłużej nie zobaczył pięknego ciała swojej żony, a otulone w kaszmirowe wzory.

1,5 godzinna zabawa to koszt :

  • 75zł od osoby przy grupie od 5 osób,
  • 60 zł od osoby przy grupie od 10 osób


Lekcja indywidualna dla panny młodej – 350zł 

Malowanie henną – oryginalne mehendi – 200zł/1h

Jesteśmy otwarci na  wszelkie pytania, sugestie, modyfikacje. Cena do uzgodnienia mailowo lub telefonicznie.

Galeria naszych wnętrz: