XVIII Obóz Letni Belly Dance

XVIII Obóz Letni Belly Dance

Zapraszamy na już XVIII SIHIR CAMP

17-23 lipca 2022
Międzybrodzie Żywieckie- Niagara

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy i magiczny tydzień lipca- XVIII Obóz Belly Dance z Sihirem. Gwiazdą obozu będzie wspaniała międzynarodowa nauczycielka Yulianna Voronina z Odessy. Czekają Was niesamowite warsztaty pełne pięknych choreografii które stworzą dla Was Yulianna i Rosalia. Z dumą prezentujemy Wam listę tematów naszych warsztatów:

Yulianna Voronina:

 • Drum solo
 • Modern Oriental Fusion
 • Bandari

Rosalia:

 • Megance
 • Bambouti
 • Show Belly Dance
 • Sceniczny warsztat techniczny

Szykujemy też dla Was nowość- wyjątkowy warsztat dedykowany dla tancerek występujących na pokazach i konkursach. Warsztat aktorski mający na celu wyeksponowanie Waszej osobowości na scenie . Warsztaty aktorskie koncentrować się będą na technikach wyrażania emocji oraz świadomości własnego ciała. Będzie można poznać sposoby radzenia sobie ze stresem towarzyszącym podczas występów publicznych bądź przed kamerą. Warsztat poprowadzi Agnieszka Cygan- tancerka, choreograf, kulturoznawca. Z wyróżnieniem ukończyła kierunek Taniec i Choreograf w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Doskonaliła swoje umiejętności w renomowanych szkołach tańca w Los Angeles, Nowym Jorku i Chicago pod okiem instruktorów światowej klasy. Po rocznym pobycie w USA została wykładowcą kierunku Taniec, Choreografia i Pedagogika Tańca w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej. Teraz Pełni tam funkcję dyrektora.

Rosalia jak co roku poprowadzi dla Was trening w basenie- Oriental Aqua Dance, który Was zrelaksuje i będzie dobrą zabawą.
Codziennie rano i wieczór będzie się o Was tanecznie troszczył Michał Kostempski, który poprowadzi rozbudzik, stretching oraz jeszcze jeden warsztat choreograficzny: latino show dance.

Obóz odbędzie się w sympatycznym ośrodku Niagara w Międzybrodziu Żywieckim- tuż obok pięknego Jeziora Międzybrodzkiego. Kameralne otoczenie, relaksacja w basenie, który jest w naszym ogrodzie, oraz kojący odgłos szemrzącej rzeczki , a także bliskość pięknego jeziora umilą Wasze wolne od treningów chwile. Szykujemy dla Was też lokalną atrakcję- wyjazd na górę Żar gdzie będzie można się zrelaksować i podziwiać piękne widoki.

O Wasze zdrowie i bezpieczeństwo a także wypoczęte i gotowe do pracy ciała będzie dbał Maciej Gąsienica, dyplomowany fizjoterapeuta i doświadczony masażysta sportowy. Każdej z Was w cenie obozu przysługuje jeden kompleksowy masaż. W jeden wieczór planujemy tradycyjnie haflę z ogniskiem i kiełbaskami- byśmy mogły się jeszcze bardziej zintegrować.

Nasz orientalny obóz przebiegać będzie w sprawdzonej już od lat konwencji sportowo- intensywnej. Całą kadrą zrobimy wszystko co w naszej mocy by zadbać o Wasz progres taneczny, artystyczny i świetną zabawę.

Poznacie 7 nowych orientalnych choreografii, które będziecie mogły z powodzeniem wykorzystywać na konkursach i pokazach. Choreografie pełne będą zaawansowanej techniki, orientalnego feelingu i najnowszych trendów. Rosalia poprowadzi również dla Was tak zwane „kosmosy”- czyli zajęcia techniczne podczas których Rosalia wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności z innych technik tanecznych, komponując ćwiczenia tak- by w ekspresowym tempie rozwijać Wasze ciało i stawiać przed Wami wyzwania ruchowe. Trening ten ma na celu bardzo szybką poprawę Waszej koordynacji, równowagi, prędkości, płynności, zwrotności.
Poziom obozu określamy jako zaawansowany, ale zapraszamy również tancerki mniej zaawansowane, ale ambitnie podchodzące do tańca i pragnące jak najszybciej rozwinąć swój warsztat taneczny.

PRZEDSTAWIAMY WAM NASZĄ KADRĘ:

YULIANNA VORONINA: międzynarodowa gwiazda i nauczycielka belly dance z Ukrainy. Zaczęła tańczyć gdy miała 4 latka i najpierw był to klasyczny balet oraz taniec towarzyski. Gdy miała 14 lat już zaczęła swoją przygodę z tańcem orientalnym. Zwyciężczyni wielu festiwali tanecznych. Mistrzyni Ukrainy, Mistrzyni Włoch. Trenerka Mistrzów Świata Belly Dance IDO. Sędzia taneczny międzynarodowej kategorii IDF. Założycielka Show Ballet Empire, organizatorka Międzynarodowego Festiwalu “Orient Empire”. Przez ostatnie 14 lat była zapraszana ze swoimi orientalnymi warsztatami do ponad 50 krajów całego świata.

ROSALIA (ROZALIA WALOCHA)- główny trener i organizator obozu.
Jedna z najbardziej utytułowanych tancerek orientalnych w Europie. Choreograf z dyplomem Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kulturoznawca z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tancerz klasy mistrzowskiej w stylach Belly Dance Oriental, Standard i Latin. Założyciel, trener
i choreograf Studia Tańca Sihir w Krakowie. Sześciokrotna Mistrzyni Polski Belly Dance. Finalistka Mistrzostw Świata i Europy wśród profesjonalnych tancerek tańca brzucha. Juror, nauczyciel i gwiazda międzynarodowych festiwali orientalnych w Turcji, Niemczech, we Włoszech, na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, na Litwie, w Norwegii, na Słowacji,w Hiszpanii, na Cyprze i na Łotwie i Austrii. Wraz z formacją Sihir Stars była gwiazdą VI Edycji programu Mam talent, a także uzyskała tytuł Mistrzyni Świata Belly Dance.

MICHAŁ KOSTEMPSKI: Instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, krajowy sędzia tańca Freestyle International Dance Organisation, sędzia Dance 4 Fans, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Lądeckie Lato Baletowe. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z Polski i zagranicy (m.in. Collin James, Luciano Di Natale, Jonathan Huor, Thierry Verger , Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola. Trener par tańca towarzyskiego oraz konsultant taneczny, z zamiłowania choreograf. Współpracuje z amatorskimi teatrami tworząc spektakle ruchowe. Stworzył tysiące cudownych i efektownych choreografii w różnych technikach tanecznych. Stara się podążać za modą taneczną dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

Koszt obozu 1950 zł obejmuje:
-zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Rosalią
zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Yulianną

 • warsztat aktorski z Agnieszką Cygan
 • zajęcia taneczne , rozbudzik, latino, show dance i stretching z Michałem
 • jeden profesjonalny masaż
 • opiekę fizjoterapeuty
 • ubezpieczenie
 • noclegi- pokoje dwuosobowe
 • wyżywienie – 3 posiłki dziennie – (prosimy o zgłaszanie nietypowych diet z minimum dwu-tygodniowym wyprzedzeniem- możliwa minimalna dopłata)
 • zajęcia w basenie z Rosalią
 • certyfikat
 • utwory muzyczne z warsztatów zarówno w wersji skróconej,
  jak i oryginalnej
 • zabawa przy ognisku- hafla

Rezerwacją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku 600zł do 30 maja 2022 gotówką, lub przelewem. Druga wpłata odbywa się najpóźniej do 5 lipca 2022 gotówką lub przelewem.

UWAGA zniżka dla uczestniczek poprzednich obozów 100zł – zatem koszt całego obozu to 1850zł
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność wpłat.

Dane do przelewu:
Rozalia Walocha
Bandurskiego 21/3
31-515 Kraków
M-bank
75 1140 2004 0000 3102 7693 5904
w tytule: zadatek- Sihir Camp 2021

A to wspomnienie z poprzedniego roku

Czekamy na Wasze zgłoszenia mailowe i zapraszamy serdecznie
Yulianna, Agnieszka, Michał, Maciej, Rosalia i Studio Tańca Sihir

www.sihir.pl

XVIII Obóz Letni Belly Dance