XIX Obóz Letni Belly Dance

XIX Obóz Letni Belly Dance

Serdecznie zapraszamy na już XIX Obóz Belly Dance z Sihirem!

17-22 lipca 2023

Kompleks Świętokrzyska Polana – Chrusty koło Kielc

ENGLISH VERSION BELOW:

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty wakacyjne – XIX Obóz Belly Dance z Sihirem.

Gwiazdami obozu będą: wspaniała międzynarodowa nauczycielka z Francji Lylia Bourbia, uwielbiana w Polsce i znana ze swojego stylu Marokanka Lamya Nefertiti Taoussi i organizatorka obozu Rosalia.

Czekają Was niesamowite warsztaty pełne pięknych choreografii które stworzą dla Was Lylia, Lamya i Rosalia. Z dumą prezentujemy Wam listę tematów naszych warsztatów:

Lylia Bourbia

– Tabla solo

-Megance z woalem

– Kabyle- folklor

Lamya Nefertiti Taoussi

– Marokańki folklor- choreografia i technika

Rosalia:

-Show Belly Dance

-Egyptian Song

-Khaleegy folklor

-Sceniczny warsztat techniczny

Po świetnym odbiorze w zeszłym roku szykujemy ponownie warsztat z Agnieszką Cygan-dedykowany dla tancerek występujących na pokazach i konkursach. Warsztat aktorski mający na celu wyeksponowanie Waszej osobowości na scenie . Warsztaty aktorskie koncentrować się będą na technikach wyrażania emocji oraz świadomości własnego ciała. Będzie można poznać sposoby radzenia sobie ze stresem towarzyszącym podczas występów publicznych bądź przed kamerą. Warsztat poprowadzi Agnieszka Cygan- tancerka, choreograf, kulturoznawca. Z wyróżnieniem ukończyła kierunek Taniec i Choreograf w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Doskonaliła swoje umiejętności w renomowanych szkołach tańca w Los Angeles, Nowym Jorku i Chicago pod okiem instruktorów światowej klasy. Po rocznym pobycie w USA została wykładowcą kierunku Taniec, Choreografia i Pedagogika Tańca w Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej.

 Rosalia jak co roku poprowadzi dla Was trening w basenie- Oriental Aqua Dance, który Was zrelaksuje i będzie dobrą zabawą.

Codziennie rano i wieczór będzie się o Was tanecznie troszczył Michał Kostempski, który poprowadzi rano stretching (jeśli pogoda pozwoli na świeżym powietrzu), na koniec dnia relaksację, oraz zajęcia „zdrowy kręgosłup” a także jeszcze jeden warsztat choreograficzny:  latino  show dance.

Obóz odbędzie się w nowoczesnym ośrodku Świętokrzyska Polana  w Chrustach pod Kielcami. Piękna, i przestronna sala taneczna z lustrami, basen, piękny ośrodek pełen zieleni i natury. Szykujemy dla Was też atrakcję w naszym komplekcie- OCEANARIUM- Oceanika to miejsce, w którym każdy miłośnik wodnego życia znajdzie coś interesującego i zobaczy stworzenia, na co dzień niedostępne. Zgromadzono tu zwierzęta i rośliny z wód rzek, jezior, mórz i oceanów całego świata, podzielone według miejsca ich występowania. To tutaj można zobaczyć, jak wygląda ryba, której przodkowie dali początek dominacji czworonożnych zwierząt na suchym lądzie, czy też która ryba przynosi szczęście w biznesie. https://swietokrzyskapolana.pl/kompleks-swietokrzyska-polana-2/oceanika/

O Wasze zdrowie i bezpieczeństwo a także wypoczęte i gotowe do pracy ciała będzie dbała dyplomowana fizjoterapeutka Alicja Zawadzka-Niemczyk . W jeden wieczór planujemy tradycyjnie  haflę z ogniskiem i kiełbaskami- byśmy mogły się jeszcze bardziej zintegrować 😉

Nasz orientalny obóz przebiegać będzie w sprawdzonej już od lat konwencji sportowo- intensywnej. Całą kadrą zrobimy wszystko co w naszej mocy by zadbać o Wasz progres taneczny, artystyczny i świetną zabawę.

Poznacie 8 nowych choreografii, które będziecie mogły z powodzeniem wykorzystywać na konkursach i pokazach. Choreografie pełne będą zaawansowanej techniki, orientalnego feelingu i najnowszych trendów. Rosalia poprowadzi również dla Was tak zwane „kosmosy”- czyli zajęcia techniczne podczas których Rosalia wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności z innych technik tanecznych, komponując ćwiczenia tak- by w ekspresowym tempie rozwijać Wasze ciało i stawiać przed Wami wyzwania ruchowe. Trening ten ma na celu bardzo szybką poprawę Waszej koordynacji, równowagi, prędkości, płynności, zwrotności.

Poziom obozu określamy jako zaawansowany, ale zapraszamy również tancerki mniej zaawansowane, ale ambitnie podchodzące do tańca i pragnące jak najszybciej rozwinąć swój warsztat taneczny.

PRZEDSTAWIAMY WAM NASZĄ KADRĘ:

LYLIA BOURBIA- Francja-Bordeaux

Jest uznaną tancerką na arenie międzynarodowej, posiada swój wyjątkowy styl w którym łączy tradycję i nowoczesność. Lubi tańczyć czasem zmysłowo i kusząco, a czasem dynamicznie               i energetycznie- zawsze skupiając na sobie uwagę widzów swoimi ekspresyjnymi występami. Jej talent był wielokrotnie nagradzany podczas międzynarodowych turniejów, które wygrała- między innymi w Hiszpanii i Francji. Jako nauczycielka i performerka była już zapraszana do Korei, Japonii, Izraela, Gwadelupy, Litwy, Serbii, Majorki, Hiszpanii, Belgii i Szwajcarii.  Jest oddaną nauczycielką, która uwielbia dzielić się swoją wiedzą i swoją pasją z uczennicami na całym świecie.

LAMYA NEFERTITI TAOUSSI – Maroko

W swoim unikatowym stylu łączy egipski belly dance i swoje korzenie marokański folklor- a także taniec jazzowy. Jej talent został doceniony w Norwegii, gdzie obecnie mieszka i na całym świecie. Zwyciężczyni wielu międzynarodowych festiwali. Lamya bierze udział w wielu artystycznych wydarzeniach, uświetniając je swoim tańcem w tym „Norways Got Talent”, spektaklu teatralnym „Kaffetår”, filmie „Sard”, Show De Vida and Bootyswing Burlesque, Syrian Art Far North, Karpes after-party……… wielokrotnie zapraszana do roli sędziny prestiżowych , międzynarodowych konkursów w Norwegii i Europie. Jak instruktorka najbardziej skupia się dzieleniu się radością z tańca.

ROSALIA– główny trener i organizator obozu.

Choreograf z dyplomem Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kulturoznawca z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tancerz klasy mistrzowskiej w stylach Belly Dance Oriental, Standard i Latin. Założyciel, trener i choreograf Studia Tańca Sihir w Krakowie. Sześciokrotna Mistrzyni Polski Belly Dance. Finalistka Mistrzostw Świata i Europy wśród profesjonalnych tancerek tańca brzucha. Juror, nauczyciel i gwiazda międzynarodowych festiwali orientalnych w Turcji, Niemczech, we Włoszech, na Ukrainie, w Rosji, na Białorusi, na Litwie, w Norwegii, na Słowacji,w Hiszpanii, na Cyprze, w Chinach,  na Łotwie i Austrii.  Wraz z formacją Sihir Stars była gwiazdą VI Edycji programu Mam talent, a także uzyskała tytuł Mistrzyni Świata Belly Dance.

MICHAŁ KOSTEMPSKI: Instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, krajowy sędzia tańca Freestyle International Dance Organization, sędzia Dance 4 Fans, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Lądeckie Lato Baletowe. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z Polski i zagranicy (m.in. Collin James, Luciano Di Natale, Jonathan Huor, Thierry Verger , Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola. Trener par tańca towarzyskiego oraz konsultant taneczny, z zamiłowania choreograf. Współpracuje z amatorskimi teatrami tworząc spektakle ruchowe. Stworzył tysiące cudownych i efektownych choreografii w różnych technikach tanecznych. Stara się podążać za modą taneczną dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

Koszt obozu 1950 zł obejmuje:

-zajęcia taneczne: choreograficzne i techniczne z Rosalią, Lylią i Lamyą

– warsztat aktorski z Agnieszką Cygan

– zajęcia taneczne , rozbudzik, latino, show dance i stretching z Michałem

– opiekę fizjoterapeuty

– ubezpieczenie

– noclegi- pokoje dwuosobowe-lub trzyosobowe

– wyżywienie – 3 posiłki dziennie – (prosimy o zgłaszanie nietypowych diet z minimum dwu-tygodniowym wyprzedzeniem- dopłata do diety 35zł za dzień

– zajęcia w basenie z Rosalią

– certyfikat

– utwory muzyczne z warsztatów zarówno w wersji skróconej,

jak i oryginalnej

– zabawa przy ognisku- hafla

Rezerwacją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku 700zł do 15 maja 2023 gotówką, lub przelewem.  Druga wpłata odbywa się najpóźniej do 15 czerwca 2023  gotówką lub przelewem.

UWAGA zniżka dla uczestniczek poprzednich obozów 100zł – zatem koszt całego obozu to 1850zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność wpłat.

Dane do przelewu:

Rozalia Walocha

Bandurskiego 21/3

31-515 Kraków

M-bank

17 1140 2004 0000 3502 8282 5331

w tytule: zadatek- Sihir Camp 2023

A to wspomnienie z poprzedniech obozów

Czekamy na Wasze zgłoszenia mailowe i zapraszamy serdecznie

Studio Tańca Sihir

www.sihir.pl            

XIX Obóz Letni Belly Dance